فروشگاه فایل

  گروه محصول -> روانشناسی،علوم تربیتی، مشاوره -> مقاله فارسی

  مقاله گزارش پاياني رشد و ارتقاء سيستم آب تغذيه و كنترل والوهاي مربوطه  قیمت: ۵۹۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 77     کد محصول :1304      حجم فایل:5,32 MB      نوع فایل :rar   مقاله گزارش پاياني رشد و ارتقاء  سيستم آب تغذيه و كنترل والوهاي مربوطه

  فایل ورد قابل ویرایش

  عنوان: گزارش پاياني رشد و ارتقاء سيستم آب تغذيه و كنترل والوهاي مربوطه در نیروگاه توس

  صفحات: 77
  فرمت: Word
  کیفیت: عالی

  گزارش پایانی رشد و ارتقاء سیستم آب تغذیه و کنترل والوهای مربوطه در نیروگاه توس ، امروزه در کلیه نیروگاههای بخاری و نیروگاههای سیکل ترکیبی کنترل سطح درام از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد از این رو نصب وسایل و دستگاههای مهم و دقیق ضروری می باشد.

  در نیروگاهها برای کنترل سطح تانکها،سیستم‌های مختلفی درنظرگرفته می‌شود ویکی‌از تانکهای موجود در نیروگاه که کنترل سطح آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، «درام» می باشد. چون این تانک تحت فشار و درجه حرارت‌بالا می‌باشد،به این جهت کنترل والوهایی درنظرگرفته میشود که باتوجه به اطلاعات وارده سطح درام را کنترل میکند ولی باتوجه به تجربه نشان داده شده است که درمقادیربسیارکم آب تغذیه، کنترل سطح درام با کنترل والوی بزرگ بسیارمشکل است بنابراین جهت کنترل بهترسطح درام درتناژکم ازوالوکنترلی کوچکتراستفاده می‌شود.

  درتناژ معمولی کنترل والو ۱۰۰% اصلی درمداراست ولی درصورت بروز نقص روی این کنترل والو ، نیازمبرم به کنترل والوی میباشد که واحدرا از تریپ حتمی نجات دهد وآن کنترل والو۱۰۰% رزرو می باشد که سیستم آن موتوری‌بوده ومی‌تواند درزمانهای اضطراری جایگزین کنترل والو اصلی شود.

  دانلود مقاله گزارش پاياني رشد و ارتقاء سيستم آب تغذيه و كنترل والوهاي مربوطه

  بنابراین جهت کنترل بهتر سطح درام درمسیرآب تغذیه ازسه مسیر۳۰% ، ۱۰۰% اصلی و۱۰۰% رزرو استفاده می شود.

  لازم به ذکراست که اختلاف فشار دوطرف کنترل والو که به معروف است ومعادل ۵/۷‌آتمسفر می باشد، بایستی کنترل گردد که این اختلاف فشاربرای پاسخگویی بهترسیستم جهت جبران لحظه ای تناژآب برای سطح درام می باشد.

  اساساً هدف اصلی ازسیستم کنترل آب تغذیه این است که مقدار آب ورودی به بویلر باتوجه به مقداربخارمصرفی تامین گردد وفلوی آب تغذیه(ورودی به بویلر) طوری تنظیم شود که درهربار و هرشرایط واحد، سطح دریک حد مشخص قرار گیرد و کنترل‌سطح درام ازاین نظر حائزاهمیت است که سطح درام برروی درجه‌حرارت بویلر تاثیرمستقیم می گذارد، به طورمثال اگرسطح درام پایین بیفتد در درام حجم بیشتری بخار خواهیم داشت که در نهایت درجه حرارت بالا می رود و بالعکس.

   

  محصولات مرتبط
 • زندگینامه آلن ديويد سوكال

  زندگینامه آلن ديويد سوكال

  تعداد صفحات : 24
  کد محصول : 6476
  قیمت : 35,000 ریال
 • مقاله ارتباط جنسی پیش از ازدواج

  مقاله ارتباط جنسی پیش از ازدواج

  تعداد صفحات : 10
  کد محصول : 6473
  قیمت : 25,000 ریال
 • مقاله ازدواج

  مقاله ازدواج

  تعداد صفحات : 30
  کد محصول : 6471
  قیمت : 45,000 ریال
 • مقاله اضطراب‌

  مقاله اضطراب‌

  تعداد صفحات : 50
  کد محصول : 6469
  قیمت : 39,500 ریال
 • نام ونام خانوادگي:


  پست الکترونيکي:


  عنوان:


  پيام:


  ارسال پيام به صورت شخصي
  کد امنيتي: